​Inter pranë yllit të PSG-së (Foto)

Inter do të tentojë transferimin e mesfushorit francez të PSG-së, Adrien Rabiot

 

Drejtuesit e Interit janë duke negociuar me PSG për transferimin e mesfushorit fantastik francez, Adrien Rabiot, shkruan Calciomercato.

Lojtari pëlqehet që një kohë të gjatë nga Inter dhe ishte tentuar disa herë transferimi i tij.

Rabiot me PSG-në ka kontratë vetëm deri në vitin 2019. /Express/

Lini Një Koment