Magazina

Ish gruaja e thumbon keq Xhemailin pas përballjes me Brazilin (Foto)

10 orë më parë

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, ka thumbuar futbollistin shqiptar të Zvicrës, duke thënë se ishte pak i lodhur në fushë. Numri 15 (Xhemaili) m’u

Biletat në koncertin e Dua Lipës në Prishtinë deri në 200 euro

12 orë më parë

Është zbuluar çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë. Këngëtarja Dua Lipa do të mbajë një koncert të madh në Prishtinë. Në

Xhaka në Rusi, e fejuara e tij bën ‘filma’ para TV

15 orë më parë

Zvicra dhe Brazili  zhvilluan ndeshjen e tyre të parë në Botërorin 2018. E në ekipin e Zvicrës  ka shumë shqiptarë, ndër ta edhe Granit Xhaka.

Po çmend botën: Kush është Dajana, kroatja më seksi në planet me origjinë serbe

15 orë më parë

Është konsideruar si femra më seksi e Kroacisë, por shumë pak e dinë se Dajana Gudic është në fakt me origjinë serbe. Ajo ka mbi

Miliarderi iranian shijon natën nën tingujt e zërit të Era Istrefit

2 ditë më parë

Zëri i këngëtares Era Istrefi po dëgjohet kudo. E kënga e saj ‘Bon bon’ po vazhdon të jetë e preferuara e njerëzve, shkruan lajmi.net Madje

Kjo është shtëpia luksoze e Anxhelina Hadërgjonajt në Los Angeles

2 ditë më parë

Këngëtarja e njohur, Anxhelina Hadërgjonaj, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, mirëpo vazhdon të mbetet një ndër personazhet më të

Bukuroshja ruse, mikpritësja e Kampionatit Botëror(FOTO)

4 ditë më parë

Ish-Miss Rusia, Viktoria Lopyreva është në një mision për të përdorur Kupën e Botës për të ndryshuar perceptimet negative të shtetit të saj, shkruan përcjellë

Shpetimi puth guan në mes të qytetit, por shikoni si janë kombinuar edhe me veshje(FOTO)

4 ditë më parë

  Arta është gruaja e aktorit Shpetim Deskut e cila në çdo fotografi shkëlqen, shkruan ORAinfo. Gruaja e Shpetimit po merr vëmendje në media më

I dolën fotografitë shtatzënë, por ja kush është babai i fëmijës së Marina Farës

5 ditë më parë

  Marina Fara është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar dhe numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram. Ajo qëndron mjaft

Courtney Hadwin 13-vjeçarja që la jurinë pa fjalë me performancën e saj(VIDEO)

5 ditë më parë

Një vajzë ka siguruar vendin në çerekfinale të “America’s Got Talent”, pas performancës së saj që mahniti jurinë. Courtney Hadwin, 13 vjeçe, habiti jurinë të

1 2 3 415