Era vazhdon të provokojë (FOTO)

Këngëtarja Era Istrefi po shijon suksesin pas arritjes së famës ndërkombëtare.

Së fundi, Era postoi disa imazhe në profilin e saj në Instagram në të cilat u shfaq shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

E veshur me një palë pantallona prej lëkure dhe me një bluzë të shkurtër, këngëtarja tregonte linjat trupore.

 

Projekti i fundit nga Era është ‘Redrum’, ndërsa tani ajo po punon rreth finalizimit të këngës që e sjell në bashkëpunim me French Montanën.

Image

Image

Image

 

Lini Një Koment