Kjo është policja më seksi që keni parë në rrugët e Tiranës (FOTO)

Ajo është një nga policet më seksi të Bashkisë së Tiranës.

Një fakt i tillë duket edhe nga fotot në rrjete sociale të bukuroshes Silva Muçopata. Përveç fotove në rrjete sociale edhe me uniformë ajo duket mjaft e bukur dhe në formë.

  

Lini Një Koment