Kryeministri sonte pa agjendë, shkon në një dasmë në Drenicë

Mbrëmjen e djeshme kryeministri Ramush Haradinaj, ishte duke e kaluar në një dasmë në Drenicë.

 

Ai, për dallim nga netët e tjera, e ka përfunduar punën më herët.

Në disa fotografi kryeministri shihet i shoqëruar me kryetarin e Skenderajt, Sami Lushtaku, si dhe deputetët Andin Hoti dhe Ganimete Musliu.

Lini Një Koment