Kur do të bëhet baba Labi? Këto fotografi… (Foto)

E fejuara e Labit, Qëndresa Bajrami, tashmë ka treguar se martesa është shumë pranë dhe këtë e ka bërë përmes një foto të publikuar në Instagram.

Qëndresa bashkë me të shoqen e këngëtarit Sinan Hoxha shihen në një rreth shumë intim në festën e beqarisë, e cila është ndryshe nga ato që i kemi parë deri më tani, pasi është tejet intime e private dhe e organizuar diku në bregdet, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshimi i pamjes së Qëndresës të qon vetëm tek një ide: shtatzënia. Ajo nuk duket si dikur, por më ndryshe, më e plotë dhe me pamjen tipike të një femre që pret të bëhet nënë.

Ndërkohë, moderatori nuk e ka parë të udhës të thotë asgjë në lidhje me pretendimet e medias për këtë gjë, shkruan “Kosovarja”.

Çifti janë të fejuar prej dy vitesh dhe lidhja e tyre funksionon shumë mirë. Një është e sigurt, ata së shpejti martohen dhe dasma e tyre pritet të bëjë “zhurmë”.

Lini Një Koment