Marinën e Luanën i njohim fort mirë, por jo edhe këtë motër Vjollca (Foto)

Dy bukuroshet shqiptare, Marina dhe Luana Vjollca, janë tejet të famshme, njëherë për nga bukuria e më pas për nga profesioni që ndoqën në jetë.
Që të dyja moderatore në emisionet shqiptare, motrat tanimë i ndanë rrugët nga televizioni Top Channel, pasi Marina zgjodhi TV Klan për më tutje.

Dhe në shtëpinë e tyre ato patën një ditë shumë të rëndësishme. Përcollën Marinën si nuse për në shtëpinë e reperit Getoar Selimi dhe aty patëm mundësinë që të njihemi më mirë me secilin familjar të tyre.

Meqenëse dy motrat Vjollca i njohim, ishte radha ta shohim edhe një tjetër motër që ato kanë. Lira Vjollca, është një tjetër bionde e kësaj familjeje. /Prive

Lini Një Koment