Noizin dhe Nora Istrefin së shpejti do i shohim në një bashkëpunim

Shumë shpejt pritet të dalë në treg klipi me i ri mes dy këngëtarëve të njohur Noizi dhe Nora Istrefi.

Sipas postimit të Olti Currit, kënga është ritmike, është shkruar nga Noizi dhe videoklipi do të realizohet së shpejti.

Lini Një Koment