VIDEO/ As BDI nuk e do Ramiz Merkon kryetar të Strugës, rezultat i barabartë midis Selës dhe Elmazit

Sipas anketës së portalit Sakte.net në bashkëpunim me portalin Almakos.com, në pyetjen se kush do të jetë kryetar i ardhëm i Strugës, betejë e ngushtë është zhvilluar midis Ziadin Selës dhe kandidatit të Lëvizjes BESA, Lavdrim Elmazi.

Në këtë anketë, për më pak se dy orë, Sela dhe Elmazi kanë grumbulluar nga 250 vota, dhe qindra komente përkrahëse nga simpatizantët e partive të tyre. Mirëpo, ajo që bie në sy është se në këtë anketë më të përmbajtur kanë qenë mbështetësit e BDI – së të cilët kanë hezituar ta përkrahin kandidatin e tyre, Ramiz Merko./Sakte.net

LIVE/ Votoni kush do të jetë kryetar i ardhshëm i Strugës?

Posted by Sakte.net on Samstag, 16. September 2017

Lini Një Koment