Zafir Berisha sfidon VV-në dhe LDK-në: Bëjini 60 vota ta rrëzojmë Qeverinë!

Deputeti i Nismës për Kosovën, Zafir Berisha, i ka bërë ftesë opozitës në Kuvend që të grumbullojë 60 vota, që ai t’u ndihmojë për rrëzimin e Qeverisë.

Berisha, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se nëse VV dhe LDK arrijnë t’i bëjnë 60 vota në Kuvend, vota e tij do të jetë e 61-ta për rrëzimin e Qeverisë Haradinaj.

Lini Një Koment