11 të arrestuar për shfrytëzim prostitucioni, mes tyre një polic

11 persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës me akuzën e shfrytëzimit prostitucioni, mes tyre edhe efektivi i policisë Elton Shterpi.

Drejtori i policisë së Tiranës, Ervin Hodaj, në një konferencë për mediat tha se për 10 shtetas të tjerë ka nisur procedimi penal në gjendje të lirë, mes tyre dhe gjashtë femra të cilat dyshihet se shfrytëzoheshin për prostitucion, ndërsa një person tjetër është shpallur në kërkim.

 

vijon…..