Archive

Derdhet kupa që mbushi arroganca e Ramës

11 muaj më parë

Artur Zheji Shqiptarët i dhanë besim dhe pushtet, ndoshta si askujt tjetri në këtë vend, ku pasioni për eksperimentet njerëzore nuk njeh kufinj. E bënë,

Nis meçi mes Joshua dhe Parker, këtu mund ta ndiqni LIVE

11 muaj më parë

Ka nisur meçi i boksit mes Anthony Joshuas dhe Josep Parker. Meçi mes Anthony Joshua dhe Joseph Parker është duke u zhvilluar në “Principality Stadium”

Juventusi i fortë për Milanin, fiton derbin e javës dhe shmanget në renditjen tabelore

11 muaj më parë

Juventusi ka fituar ndaj Milanit me rezultat 3-1 në derbin e javës së 30-të në Serie A duke thelluar epërsinë ndaj Napolit në vendin e

Ibrahimovic debuton me dy gola të bukura, La Galaxy fiton me meritë të tij duke u rikthyer nga 0-3 në 4-3

11 muaj më parë

Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic ka bërë një debutim ëndrrash tek skuadra e tij e re, LA Galaxy. Ibrahimovic e përfundoi transferimin e tij tek skuadra

Dodë Gjergji: Këta që kanë pre mikun në besë, të gatshëm ta dorëzojnë edhe kryeministrin

11 muaj më parë

Ipeshkvi i Kosovës, Imzot Dodë Gjergji i ka goditur zyrtarët e vendit që i kanë dorëzuar në Turqi gjashtë shtetasit turq, duke pohuar se “këta

Shaqiri drejt largimit nga Stoke pas deklaratës që dha për bashkëlojtarët

11 muaj më parë

Për Xherdan Shaqirin ky mund të jetë sezoni i tij i fundit që veshë fanellën e Stoke Cityt. Mesfushori me prejardhje nga Gjilani ka shpërthyer

Limaj: Hashim Thaçi nuk ka shokë

11 muaj më parë

Fatmir Limaj, dikur mik dhe bashkëpunëtor i ngushtë me Hashim Thaçin, tash pothuajse nuk flasin fare. Limaj mysafir në emisionin Oxygen të Besim Dinës, që

Mediat greke: Athina tërhiqet nga emri i papërkthyeshëm

11 muaj më parë

Ndonëse pas raundit të negociatave në Vjenë, as ndërmjetësi i OKB-së, Nimic e as dy kryediplomatët, Dimitrov e Kocias nuk treguan se cilat ishin rezultatet

Hysaj: E vështirë të fitojmë të gjitha ndeshjet

11 muaj më parë

Mbrojtësi shqiptar i Napolit, Elseid Hysaj thotë se ekipi i tij duhet të provojë t’i fitojë të gjitha ndeshjet, megjithatë është i vetëdijshëm se një

Qeveria deklarohet për kërcënimin e Erdoganit ndaj Haradinajt

11 muaj më parë

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe kryetari Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj është treguar i ashpër ndaj kërcënimeve të presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdogan. Nga Prizreni, Limaj

1 2 3 320