Archive

Dikur pjesë e serialeve, sot Kampione botërore: Kështu dukej Geta Beqa |VIDEO

1 vit më parë

Kampionia e Kosovës në ‘bodybuilding’, Gentiana Beqa e ka cilësuar vitin 2017, si një ndër më të suksesshmit në karrierën e saj. Ajo ka arritur

FFK zbulon arysen kryesore pse dështoi miqësorja me Iranin

1 vit më parë

Kosova pritej që të dielën të luante ndeshje miqësore me Iranin Irani kishte kërkuar që kjo ndeshje të luhet pa tifozë gjë të cilën Kosova

Nga 1 nëntori në Kosovë do të funksionojë vetëm kodi 383

1 vit më parë

Kreshnik Gashi, ka thënë se si pasojë e mungesës së investimeve dhe disa çështjeve të tjera teknike është shtyrë implementimi i kodit telefonik +383. “Implementimi

Pamje fantastike për adhuruesit e mbeturinave

1 vit më parë

Një hapësirë boshe ku nuk e ka prek ende betoni në Skenderaj, është mbushur plotë me bërllok. Në mes të stadiumit “Bajram Aliu” dhe xhamisë

Adelina Ismaili e vërteton edhe një herë se është ikonë e bukurisë

1 vit më parë

Ditë më parë ajo u rikthyeu në tregun muzikor me projektin e ri “T’iqja” i cili u komentua shumë për tekstin që mbante, ku ishte

Zyrtare: Ylli kosovar bëhet me skuadër të re

1 vit më parë

Hekuran Kryeziu ka nënshkruar kontratë me Zurich Hekuran Kryeziu ka ndërruar ambient së fundi duke kaluar nga Luzren te Zurich, shkruan Periskopi. Për mesfushorin e

Gjuriq: Serbia do ta mbrojë Trepçën

1 vit më parë

Marko Gjuriq ka deklaruar sot se Serbia do ta mbrojë Trepçën dhe se punëtorët nuk arsye të brengosen për ekzistencë “Kush e nguc Trepçën, godet

Policia jep detaje për plagosjen që ndodhi sot në Prishtinë

1 vit më parë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për plagosjen që ndodhi në Prishtinë. Rasti ka ndodhur në orën 16:40 në rrugën “Eqrem Qabej”, ku si pasojë

Egzona dhe nusja e Granit Xhakes me fustane të njëjta, cilës po i rri më bukur

1 vit më parë

Nuset e e këngëtarve të estradës ton padyshim që kanë marr vëmendjen e të gjithave për krah bashkëshorteve të tyre.  Egzona Muqiqi është nusja me e

Daçiq e Stefanoviq me plan kundër anëtarsimit të Kosovës në Interpol

1 vit më parë

Serbia vazhdon të forcojë radhët e veta kundër ndërkombëtarizimit të Kosovës. Shefi i diplomacisë serbe, Ivica Daçiq dhe ministri i Punëve të Brendshme, Nebojsha Stefanoviq,