Archive

Reali gjen në Serie A pasardhësin e Modriqit

1 vit më parë

Luka Modriq raportohet se është duke e konsideruar largimin nga Real Madridi në afatin kalimtar të verës, me ç’rast Los Blancos janë të detyruar të

Një princeshë e vërtetë si Andrra Destani, shfaqet me trupin si peshk

1 vit më parë

Behet fjalë për bukuroshen Andrra Destanin e cila gjithmonë di të kujdeset për stilin dhe veshjen e saj. Edhe pse e shumë përkushtuar ndaj familjes,

Dialogu nis në qershor e mund të përfundojë brenda 2018-s

1 vit më parë

Në qershor do të nisë procesi final i dialogut me Serbinë, ka paralajmëruar të enjten zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj dhe ka shprehur pritjen se procesi mund

Ministrat serbë marrin masa për parandalimin e anëtarësimit të Kosovës në Interpol

1 vit më parë

Ministri Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq dhe ai i Punëve të Brendshme të Serbisë, Nebojsha Stefanoviq kanë diskutuar sot për marrjen e masave që të

Vogëlushi 8 vjeçar merr vëmendjen e botës, përqafohet me Trump(VIDEO)

1 vit më parë

Një vogëlush 8-vjeçar ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, kur presidenti amerian Donald Trump po firmoste aktin “Right to Try”. Jordan McLinn u përpoq t’i

1 60 61 62