Archive

Joe Biden reagon pas akuzave për ngacmim seksual

4 muaj më parë

Ish-zëvendëspresidenti i Shteteve të Bashkuara të Ameirkës, Joe Biden, i është përgjigjur akuzave për sjellje jo adekuate, pasi që ai thuhet të ketë puthur një

Partitë komode me kritikat e ambasadorëve

4 muaj më parë

Ambasadorët e huaj në Kosovë kohën e fundit u dhanë kritika politikanëve të vendit. Dhe krejt këto kritika të reja të ndërkombëtarëve, qeveritarëve kosovarë mund

Jovanovic: Në Vucicin e shoh një mundësi

4 muaj më parë

Përpiqem të jem i ndershëm në analizë dhe të thëm se a shoh mundësi a problem, ka thënë lideri i Partisë Liberale Demokratike të Serbisë

Terroristi i Zelandës së Re ankohet që nuk po i lejojnë telefonin

4 muaj më parë

Burri që akuzohet për vrasjen e 50 njerëzve në dy xhami të Zelandës së Re ka bërë një ankesë formale për trajtimin që po i

Kjo është “bisha” më e re nga Mercedes

4 muaj më parë

Mercedes paraqiti modelin modelin më të ri, AMG, i cili ka performancë mbresëlënëse. AMG A35 4 MATIC ka nevojë të mbushë zbrazëti midis klasës “të

Griezmann po bën sakrificë të madhe për të kaluar te Bracelona

4 muaj më parë

Antoine Griezmann e do me ngulm transferimin te Barcelona. Pasi i refuzoi në verën e kaluar, Antoine Griezmann po e kërkon transferimin te Barcelona me

Plaku 66 vjeçar rrihet për vdekje nga nipi i tij

4 muaj më parë

Gjashtëdhjetë e gjashtëvjeçari S.M. nga Koçani, i cili ishte sulmuar fizikisht në shtëpinë e tij, nga nipi i tij V.Z. (19), ka vdekur dje rreth

Të mbijetuarit rrëfejnë se si ndodhi masakra në Pastasellë

4 muaj më parë

Forcat serbe i kishin ndarë 119 meshkuj nga gratë për t’i pushkatuar në Pastaselë. Mirëpo, 13 prej tyre shpëtuan. Një përrockë i shpëtoi jetën Beqir

Pas pushimit në Beograd, vajza e Trumpit kthehet dhe diplomon në SHBA

4 muaj më parë

Tiffany Trump, vajza e vogël e presidentit amerikan, Donald Trump tashmë ka diplomuar dhe zyrtarisht është një juriste. Në rrjetet sociale ajo ka shpërndarë një

Gjuriq: Taksa e ka shkatërruar Serbinë, Kosova kundër dialogut

4 muaj më parë

Drejtori i të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, përsëri ka folur për taksën. Drejtori i të ashtuquajturës Zyre për Kosovën

1 2 3 129