Archive

ZYRTARE: Albian Ajeti kalon në Premierligë

3 orë më parë

West Ham United ka njoftuar firmosjen me sulmuesin Albian Ajeti nga FC Basel, për një shumë të pazbuluar. 22-vjeçari bashkohet me ‘Hammers’ me një kontratë

LG e paralajmëron telefonin me dy ekrane në prag të panairit IFA

3 orë më parë

Derisa Samsungu dhe Huawei po planifikojnë ta fillojnë epokën e re të telefonave mobilë me modelet e palosshme, LG e ka në plan një qasje

E dhimbshme: Mes lotëve përcillet për në banesën e fundit 20 vjeçarja që u vra nga babai i vet

3 orë më parë

Është përcjellur për në banesën e fundit 20 vjeçarja Sabrina Lekaj, e cila u vra nga babi i saj. Pak ditë më parë në mediat

GAP’i tregon çka premtuan e nuk realizuan kryetarët e komunave

3 orë më parë

Instituti GAP ka publikuar në platformën elektronike “Letërnjoftimi i Komunave” progresin e kryetarëve të komunave në përmbushjen e premtimeve të dhëna në zgjedhjet e fundit

Haradinaj për median gjermane thotë se ka dëgjuar që edhe Thaçi është intervistuar nga Specialja

3 orë më parë

Themelimi i UÇK-së dhe roli im në të, në dy proceset e mbajtura të cilat kanë zgjatur tetë vite dhe lirimi im në të dy

‘Mustang’-u që po përshkon 160 km/h për vetëm 10 sekonda (FOTO)

4 orë më parë

‘Mustang’-u i ardhshëm i kompanisë prodhuese të makinave ‘Ford’, i cili do ketë 760 kuaj-fuqi, do jetë më i shpejt se që pritej. Modeli i

Del një fotografi e rrallë e ‘Zhades’ – nuk do ta besoni si duket ajo si 43 vjeçare (FOTO)

4 orë më parë

Pamje nga përditshmëria e aktores. Giovana Antonelli ka qenë aktorja kryesore e serialit të njohur ”Clone”, i cili ka rrëmbyer vëmendjen e një numri të

Ky është grabitësi i vrarë, fytyrë e njohur në Prishtinë

4 orë më parë

Bashkë me disa persona të tjerë, ia mësyjnë një shtëpie për ta grabitur në Godanc të Shtimes. Por, plani i tyre nuk iu shkoi siç

Këngëtarja me 24 vetura që nuk mund ta përdorë asnjëren: Kjo është arsyeja

4 orë më parë

Cardi B, një ndër reperet më të njohura në botë, gëzon një koleksion me 24 makina super luksoze në shtëpinë e saj. Në disa video

LDK: Në asnjë mënyrë nuk heqim dorë nga posti i kryeministrit

4 orë më parë

Pavarësisht propozimit të Lëvizjes Vetëvendosje që dy partitë më të mëdha opozitare, LDK-ja e LVV-ja, të garojnë së bashku në zgjedhjet e reja, zyrtarët e

1 2 3 29