Archive

Kështu do duket MINI që do prodhojë BMW

11 muaj më parë

Ndërmarrja gjermane e makinave BMW dhe partneri i saj kinez, Great Wall Motor, kanë njoftuar ndërtimin e një fabrike të re në Kinë, me një

Ish-gruaja e Behgjet Pacollit shkon në Shqipëri për të ndihmuar

11 muaj më parë

Atë që shumëkush e mori si një nismë personale, për pak orë është kthyer në një virale mes artistëve shqiptarë dhe jo vetëm. Programi televiziv

Mesazhi që nuk shkoi kurrë: Rrëfimi i gruas që i vdiq burri në Thumanë

11 muaj më parë

Tërmeti i 26 nëntorit me magnitudë 6,4 ballësh të Rihterit njëherësh ishte më i fuqishmi në dekada që ka goditur Shqipërinë. Epiqendra e tij ishte

Edi Rama me thënie të dijetarit islam i drejtohet shqiptarëve

11 muaj më parë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka zgjedhur që ta shpërndajë një foto në të cilën ka një thënie të një dijetari irlam. Pak para mbledhjes

VV-LDK, sot pritet nënshkrimi i marrëveshjes për qeverisje

11 muaj më parë

Sot pritet që të nënshkruhet marrëveshja për koalicion mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, ndërkohë, ende zyrtarisht nuk dihen detaje për ndarjen e

1 53 54 55