Archive

Mesazh i fortë nga PPE kundër ndryshimeve kushtetuese: PS prishi marrëveshjen. Kërkojmë me forcë konsensus me opozitën për Kodin

2 muaj më parë

Zëdhënësi i Partive Popullore Europiane, Michael Gahler, ka reaguar lidhur me miratimin e ndryshimeve të njëanshme të Kushtetutës që u bë dje në Parlament nga

Domethënia e festës së Kurban Bajramit

2 muaj më parë

Besimtatë të shumtë të fesë islame tashmë veçse janë përgatitur për këtë ditë të veçantë të kalendarit të tyre. Por, jo të gjithë mund të

Ideas on How to Write My Library For Me

2 muaj më parë

There are many ways you may find out to write my article for you to school students. You need to understand that this sort of

Cherry Blossom Festival Mailorder Brides

2 muaj më parë

You can find a range of mail order brides who want to get wed for you, in your Cherry Blossom Festival, Yacht and Beach Festival,

Ambasadori i ri gjerman arrin në Prishtinë, sot merr detyrën

2 muaj më parë

Ambasadori i ri gjerman, Jorn Rohde ka arritur sot së bashku me bashkëshorten e tij, Sonia Lapointe në Kosovë për të marrë detyrën. Këtë e

Vuçiqi për AKS-në: Nuk më intereson nëse është në përputhje me Kushtetutën e Kosovës

2 muaj më parë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka folur gjërë e gjatë për Kosovën të enjten, kur pritet takimi i radhës në Bruksel mes Skender Hysenit e

Seanca e fundit/ Parlamenti ndryshon rregullat e lojës pa dakordësinë e PD-LSI. Nga marrëveshja e 5 qershorit, te 30 korriku…

2 muaj më parë

MARIGLEN KUME    Parlamenti Shqiptar çon sot deri në fund nismën për ndryshimet kushtetuese për të prekur rregullat e garës në zgjedhjet e ardhshme. Amendimi

(VIDEO) EKSKLUZIVE: Biseda telefonike mes prokurores Lejla Kadriu dhe kryeministrit Oliver Spasovski

2 muaj më parë

Kryeministri në ikje, Oliver Spasovski i ka quajtur kriminel banorët e Siniçanit të cilët me vet iniciativë po punojnë për ta ndërtuar rrjetin e ujësjellësit,

Rrugëtimi i jashtëzakonshëm i Kastratit

2 muaj më parë

“Më besoni, edhe nëse luaj për Real Madridin, gjithmonë do të kthehem tek ata dhe do të kalojë kohën me ta, dhe gjithmonë do të

Anita Haradinaj thotë se dashuria e Ramushit se lë me prek n’tokë, publikon një foto romantike(FOTO)

2 muaj më parë

Ish- kryeministri i vendit jo rrallë herë ka treguar se është romantik. Është bashkëshortja e tij, Anita Haradinaj ajo e cila së fundi ka publikuar