Archive

VV dërgon në Kushtetuese Thaçin/ “Bindi Haxhi Shalën për ta votuar Qeverinë në orët e vona të natës”

3 muaj më parë

Grupi Parlamentar i Lëvizjes VETËVENDOSJE! dorëzoi në Gjykatën Kushtetuese kërkesën për vlerësimin e veprimeve antikushtetuese të Presidentit në rastin e nxitjes, bindjes dhe detyrimit të

“Bomba” e Berishës: Largimi i Thaçit nga negociatat, fitore e shqiptarëve, pritet dora e zezë e Ramës

3 muaj më parë

Në një intervistë dhënë mediave, ish-kryeministri Sali Berisha tha se largimi i Thaçit nga negociatat, është një fitore e shqiptare, sepse me të pritet edhe

Rama shfaqi mllefin dhe mungesën e përsëritur të ndjeshmërisë për Kosovën

3 muaj më parë

Nga Veton Surroi 1. Nëse do gjykuar prej deklaratave publike, vizita e kryeministrit të Shqipërisë bërë Kosovës kishte për qëllim që t’i shprehet përkrahja Kosovës

Gjermania merr presidencën 6-mujore të BE-së

3 muaj më parë

Më 1 korrik Gjermania merr përsipër presidencën gjashtëmujore të Bashkimit Evropian. BE-ja po përballet me recesionin më të thellë që nga Lufta e Dytë Botërore.

How to Obtain the Finest Research Paper Writing Service

3 muaj më parë

There are several techniques to locate the ideal research paper writing support. You’ll find many which can provide a broad range of writing styles of

1 32 33 34