Archive

VIDEO/ Momenti i shpërthimit katastrofik në kryeqytetin e Libanit. Ushtria zbarkon në rrugë

3 orë më parë

Shpërthimi i fuqishëm në portin e kryeqytetit të Libanit është thuajse i ngjashëm me atë të një bombe bërthamore. Momenti i dy shpërthimeve të njëpasnjëshme,

“Ishte si një bombë bërthamore. Ky vend është i mallkuar”- Një pjesë e kryeqytetit të Libanit i ngjason bombardimeve të luftës. Shihni shkatërrimet

4 orë më parë

Zona përreth portit të Bejrutit ku ndodhi shpërthimi pasditen e sotme i ngjan një zone bombardimesh në luftë. Porti është kthyer në gërmadhë nga shpërthimi

Prishtinë: 7-vjeçarja shqiptare shkon për të bërë rezonancën magnetike, vdes nga mbidoza

4 orë më parë

Një vajzë e mitur, e moshës 7-vjeçare, ka vdekur ditën e sotme në Prishtinë. Víktima kishte shkuar në njërën nga klinikat private për të bërë

VIDEO/ Shqiptari në Bejrut filmon shpërthimin e fuqishëm, ja si i përjeton momentet e panikut

4 orë më parë

LIVE/ Pamje katastrofike nga shpërthimi, çfarë po ndodh në këto momente në Bejrut

Shpërthimi horror në Bejrut/ Ja çfarë thonë burimet e ndryshme zyrtare

4 orë më parë

Shpërthimi ndodhi në zonën e portit të qytetit, ku kishte depo që strehonin eksplozivë, thanë agjensia shtetërore e lajmeve NNA dhe dy burime të sigurisë.

Dokumentet/ Ben Blushi bleu për 30 mijë euro, pronën 500 milionëshe

9 orë më parë

CNA.al sjell për herë të parë dokumentet eksklzuive pas disa shkrimeve investigative dhe denoncuese në lidhje me një pasuri të blerë ne qendër të qytetit të

TikTok ka 45 ditë afat për të shitur biznesin në SHBA ose do të mbyllet

12 orë më parë

Sipas New York Times, Presidenti Trump i ka dhënë afat Microsoft të blejë TikTok brenda 45 ditëve të ardhshme ose përndryshe do të mbyllet. Konkretisht

Sara Hoxha flet për problemet që kishte me peshë

12 orë më parë

Sara kishte publikuar një foto ku tregonte strijat në pjesën e kofshëve. Sara Hoxha gjatë ditës së hënë kishte publikuar një foto në bikini ku

“Prishtina”, pjesë e ekspozitës së Muzeut Vietnamez të Arteve të Bukura

12 orë më parë

Një pikturë me motive nga Prishtina e realizuar nga artisti Besnik Xhemaili është në mesin e 50 veprave të artit që janë ekspozuar në Muzeun

Çdo ditë në Kosovë u mbyllën nga dy biznese

12 orë më parë

Rreth 150 ndërmarrje janë shuar në tre mujorin e dytë në Kosovë. Gjatë periudhës prill-qershor të 2020-es saktësisht janë shuar 146 ndërmarrje, shkruan arbresh.info. Numri

1 2 3 6