Archive

Which Are the Dangers of Working with a Live Porn Cam?

2 orë më parë

Free live porn cam websites are probably perhaps one of live sex cam online the most common possibilities for webmasters and users . Hydrolysates comprises

Hajni u hyn në banesë dy femrave në Prishtinë, kryen vjedhje nën kërcënimin e armës

19 orë më parë

Banesa e dy femrave në Prishtinë ka qenë cak i një grabitjeje të armatosur të premten, rreth orës 23:45. Siç njofton Policia e Kosovës përmes raportit

Gjuha Shqipe hiqet nga memorandumet e MASH, ja si arsyetohet Carovska

20 orë më parë

Milla Carovska u emërua Ministre e Arsimit dhe Shkencës, me të ardhur në krye të këtij dikasteri, pa u bë një muaj bëri një ndryshim.

Thaçi thyen “rekord” për dhënie dekoratash, nga familjarët deri tek presidenti Trump

1 ditë më parë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dekori ditën e djeshme me medaljen ‘Urdhri i Lirisë” presidentin amerikan, Donald Trump dhe dy këshilltarët e tij për kontributin

“Shqiptar i mirë, shqiptar i vdekur”, vazhdon gjuha e urrejtjes në Shkup

1 ditë më parë

Në rrjetet sociale sërish është shfaqur një video ku shihet se si një grup i të rinjve përdorin gjuhë të urrejtjes duke brohoritur “shqiptar i

Zgjedhjet e 25 prillit/ Kim Mehmeti: Rama është i dëmshëm për shqiptarinë, jo vetëm për Shqipërinë

2 ditë më parë

Analisti dhe shkrimtari Kim Mehmeti, në programin e tij në SYRI TV, përcolli edhe një mesazh për situatën në Shqipëri. “Nuk dihet nëse bandat e

Erdogan zbulon se çfarë kërkon Turqia në Ballkan

2 ditë më parë

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan duket i vendosur për të vazhduar me strategjinë e tij në Ballkan, pavarësisht shqetësimit në rritje të Brukselit në lidhje

How a Loan Calculator Will Help You Spend Less

3 ditë më parë

The reason would be therefore you can find the info about your debt before beginning the procedure for paying off it. In this manner, you

Advice on How to Write an Essay Instantly

4 ditë më parë

The perfect approach to ensure that you will be able to write a written composition is to exercise it frequently. If you can only write

Aktivizohet cikloni i fuqishëm në Greqi, shihni pamjet ‘live’ të satelitit se çfarë po ndodh dhe sa do të preket Shqipëria

4 ditë më parë

Prej dy ditësh po paralajmërohet se një ciklon i fuqishëm do të përfshijë sot Greqinë qendrore edhe ishujt Jon. Nga pamje ‘live’ me sateliti shihet

1 2 3 17