3 fotografi të Nora Istrefit që po ‘çmendin’ fansat!

Nora Istrefi krahas sukseseve të saj në karrierë ajo arrin të ketë sukses edhe në dukjen pasi që i kushton shumë rendësi dhe shfaqet në formë.

Kujdesin e madh që i kushton ajo bën që të duket bukur dhe merr vëmendje.

Së fundi, në rrjetin e saj social ‘Instagram‘, ajo ka publikuar imazhe të reja veshur me fustan të zi ku ka theksuar linjat joshëse.

Ajo është komentuar nga fansat e saj por gjithashtu nuk kanë munguar edhe komplimentet nga koleget e saj.

Nora, ka përshtatur veshjen me makijazhi po ashtu edhe me take ngjyrë të zezë.

Vëmendjen në fotot e publikuara e merr edhe qaforja që ajo ka venë në qafë, qafore kjo e firmës ‘Chanel‘, nëse interesohemi për çmimin e saj, atëherë kushton rreth 1000 euro.

Ndryshe, nëse flasim për karrierën e  këngëtares projekt të fundit ka bashkëpunimin me Erën ‘Nuk e di‘.


Lini Një Koment