41 vjeçare, por Ledina nuk e ka problem të reklamoj të pasmet (Foto)

Ka vite që është pjesë e skenës muzikore, shkruan GazetaBlic.

Këtu futet pa problem dhe këngëtarja nga Shqipëria, Ledina Çelo e cila shumë shpesh bëhet pjesë e mediave rozë për linjat trupore të cilat ajo nuk heziton t’i shfaqë dhe për ndjekësit e saj të shumtë.

© Ledina Çelo [Instagram]

Për disa nga këngëtaret ekspozimi i trupit nuk njeh moshë!

E këtu bën pjesë dhe Ledina Çelo të cilën shpesh e shohim teksa ekspozohet më shumë se që duhet.

Në një fotografi të publikuar së fundi, e veshur me pantallona xhins dhe këmishë të cilën e ka lëshuar më poshtë tek pjesa e gjoksit, e të kombinuara me një palë sandale ngjyrë lejla, të pasmet e këngëtares janë ato që bien në sy.

Lini Një Koment