8 Motrat Mustafa publikojnë këngën ‘Çika e nanës’, që solli grindjen me Shyhrete Behlulin

Është publikuar me videoklip kënga e Motrave Mustafa.

8 motrat Mustafa janë bërë bashkë për të sjellë një këngë.

Kënga me titullin ‘Çika e nanës’ ka kohë që është paralajmëruar dhe është pikërisht kënga që solli edhe ‘dramën’ me këngëtaren Shyhrete Behluli, shkruan Gazeta Express.

Motrat kanë thënë se ata e kanë pasur fillimisht idenë për një projekt të tillë, por më pas Shyhretja ka qenë më e shpejtë dhe ka realizuar një këng ku ka përfshirë nënën e saj në videoklip.


Lini Një Koment