A e keni ditur se ish-deputetja e Kuvendit, ka një motër si Kim Kardashian (FOTO)

Shtatë motrat Emini që kanë shtatë profesione të ndryshme por të gjitha të zojat në profesionin e tyre.

Përpos Adelinës dhe Njomzës (ish-depuete), e njohur për publikun është edhe Vjosa Emini e cila është këngëtare gjithashtu.

Vjosa gjithmonë është shfaqur elegante dhe e bukur por askush nuk e ka vënë re ngjashmërinë e saj me të famshmen Kim Kardashian.

Përndryshe kohëve të fundit shoqërohet edhe më Fjolla Morinën ku ishte pjesë e festës se ditëlindjes se saj. /gazetametro.net

Lini Një Koment