A është në lidhje dashurie Agnesa Vuthaj? Kjo është e vërteta

Agnesa Vuthaj ka treguar se cili është statusi i saj aktual.

Agnesa Vuthaj ishte mysafire në emisionin “Mirage”, ku zbuloi më të rejat rreth saj.

Këngëtarja ka folur për jetën private dhe atë profesionale, ku tregoi edhe se me çka është duke u marrë aktualisht.

Ajo nuk i shpëtoi pyetjes se a është në një lidhje dashurie, meqë rast dha përgjigje interesante.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të mësuar përgjigjen e Agnesës. /

Lini Një Koment