Adelina Tahiri, mahnitëse në këtë paraqitje (FOTO)

Adelina Tahiri ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram.

Adelina Tahiri ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet e veshur në të zeza, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte kapur flokët lart, ndërsa dukej mahnitëse në ‘selfien’ që e shkrepi nga një lokal.

Kujtojmë që Adelina Tahiri është e martuar me Serjozha Markov dhe së bashku kanë një djalë, Jonin. /Lajmi.net/

Lini Një Koment