Ana e Arta Kabashi ekspozojnë asetet, vijnë me poza provokuese (FOTO)

Muajin e kaluar sollën së bashku këngën e parë, e cila u prit mirë prej fansave dhe publikut të gjerë.

Bëhet fjalë për motrat Ana dhe Arta Kabashi, të cilat janë mjaft aktive në rrjetet sociale duke sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Ato duket se jan të pandashme edhe në jetën private gjersa së fundi kanë filluar pushimet e përbashkëta verore.

Zeshkanet e estradës sonë muzikore kanë publikuar fotografi në llogarinë personale në Instgram teksa shihen joshëse dhe seksi.

“Një grua në bikini është sikur ta mbush armën me plumba”, ka shkruar këngëtarja ndër të tjera në rrjetet sociale.

Ndryshe, Ana dhe Arta janp duke punuar në video projekte të reja muzikore si dhe po mbajnë komcerte anembanë trojeve shqiptare.

Lini Një Koment