Argëtim

Zëvendësministrin e tallnin në Suharekë: Ka shkuar nuse (Video)

Çifti Burim Ramadani dhe Lena Ahmeti-Ramadani në Talk të KTV-së ka rrëfyer se si çift i ri nuk e kishte aspak të lehtë të tejkalonte sfidat e bashkëjetesës. Pasi vinin nga qytete të ndryshme, Burimi nga Suhareka dhe Lena nga Prishtina, ata nuk e kishin të zgjidhur çështjen e vendbanimit në fillim. Anëtar i AAK-së,

Kënga e Motrave Mustafa kushtuar nënës, numër 1 në Zvicër

Motrat Mustafa kanë thyer rekord me këngën e tyre të re dedikuar nënës. Kanë kaluar vetëm dy ditë prej kur Motart Mustafa e kanë publikuar projektin e paralajmëruar muzikor të cilin ia kanë dedikuar nënës së tyre, shkruan lajmi.net. “Qika e nanes” mban titullin kënga e cila jo vetëm që ka arritur gati 2 milionë

Histori dashurie e flirte, 30 të dashurat e Ronaldos – secila më e bukur se tjetra (FOTO)

Cristiano Ronaldo është padyshim një nga futbollistët më të mirë në botë dhe për këtë flet karriera e tij e pasur me trofe, si personalë, ashtu edhe me skuadra. Gjithsesi portugezi është po kaq i suksesshëm edhe në jetën e tij private, ku ka pasur marrëdhënie, flirte e romanca me dhjetëra vajza. Mediat kanë bërë

Robert Berisha kapet me Tunën përsëri: Je imitim i …

Është bërë e ditur qe marrëdhënia e Robertit dhe Norës me Tunën dhe Patrisin nuk janë aspak mirë. Robert Berisha nuk ka ndaluar ende të flet në lidhje me Tunën dhe të shpreh publikisht armiqësinë që e ka me të. Në një intervistë me mediat  tona ai edhe njëher ka “kungjuar” kunatën e vet. I

Kush është ”adhuruesi sekret” që i dhuron trëndafila?! Rashel Kolaneci zbulon të vërtetën, por habitë me këtë veprim!

Rashel Kolaneci ka linja që secila femër do i kishte lakmi. Ajo është një ndër femrat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Me fotot e saj Rasheli nuk zhgënjen asnjëherë e shfaqet çdo ditë edhe më e bukur. Së fundmi bukuroshja i ka lënë fansat “gojë hapur” teksa ka pozuar me kapuç në kokë e

8 Motrat Mustafa publikojnë këngën ‘Çika e nanës’, që solli grindjen me Shyhrete Behlulin

Është publikuar me videoklip kënga e Motrave Mustafa. 8 motrat Mustafa janë bërë bashkë për të sjellë një këngë. Kënga me titullin ‘Çika e nanës’ ka kohë që është paralajmëruar dhe është pikërisht kënga që solli edhe ‘dramën’ me këngëtaren Shyhrete Behluli, shkruan Gazeta Express. Motrat kanë thënë se ata e kanë pasur fillimisht idenë

Geta Beqa edhe në kuzhinë i nxjerrë në pah format trupore

Ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim vetëm në palestër, Geta Beqa tani vjen me një postim nga një kënd tjetër. Bodibilderja e famshme kosovare, e cila numëron një sërë çmimesh të fituara, është shfaqur nga kuzhina kësaj radhe. Në fotografinë e publikuar Geta shfaqet në kuzhinë duke gatuar, mirëpo edhe këtë herë nuk ka

Redona Koci e tregon edhe një herë se është avokatja më joshëse shqiptare

Ajo tashmë ka marrë epitetin “Avokatja më joshëse shqiptare’. Flasim për Redona Kocin e cila ka kryer studimet në juridik, por përflitet shumë për linjat trupore perfekte. Format e saj bombastike kanë bërë që Redona, të jetë më e përfolura në shtypin rozë, për çdo paraqitje të zjarrtë të saj. Ndonëse ka dy muaj që

‘Trashuluqe’ por shumë joshëse: Kjo është e bukura Ashley Graham

Ashley Graham është njëra nga modelet me format trupore të plota, por që është joshëse dhe ka miliona ndjekës në rrjetet sociale. Ajo numëron mbi 8 milionë ndjekës vetëm në rrjetin social Instagram, ku fansat e duan shumë për fotografitë që ajo u servon. Ajo nuk e ka bezdi aspak që e konsederojnë si ‘vazja

“Cau Vang”, ura që qëndron në duart e Zotit’

“Cau Vang” ose “ura e artë” është bërë sensacion botëror që ka tërhequr vizitorë nga e gjithë bota, afër qytetit Da Nang. Në lartësinë prej 1.400 metrash, në përqafim të duarve të cilat duken sikur janë aty kaherë, arrihet përshtypje e fuqishme e pranisë së fuqive të mëdha, transmeton Dita. Vu Viet Anh, themelues i