‘Arifhikmeti’ publikoi edhe një këngë, ja me cilin këngëtar! (VIDEO)

Është publikuar një ndër bashkëpunimet në interesante dhe të papritura në estradë.

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur të muzikës popullore, Mahmut Feratin, i cili ka sjell së fundmi një bashkëpunim me MC Lifin, i njohur ndryshe për publikun si ‘Arifhikmeti’ i serialit “O Sa Mirë”.

Kënga është një lloj parodie, e miksuar në stilin popullore, dhe është punuar nga Big Deal Records.

Lini Një Koment