Arta vishet me fustan të ngushtë, do ta ‘shashtris’ Shpëtimin

Shpëtim Desku është moderatori i njohur kosovar e që karrierën fillimisht e nisi si aktor.

Ai tani është shumë i njohur dhe emisioni i tij është tejet i ndjekur, përcjell ORAinfo.

Krahas kësaj ai komentohet shumë edhe për jetën e tij private, ku është i martuar dhe ka dy vajza.

Është gruaja e tij Arta që poashtu është shumë e përfolur në publik e në media.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustna të ngushtë. Në këtë fustan trupi i saj shfaqet si ‘peshk’. /ORAinfo/

Lini Një Koment