Posts From Portali Sakte

Lladrovci shpall fitoren: Ja si forca e bën fuqinë

2 vjet më parë

Kandidati për kryetar të Komunës të Drenasit nga radhët e PDK-së, Ramiz Lladrovci, ka shpallur fitoren e tij në këtë komunë. Ai ka falënderuar të

Arben Taravari flet lidhur zhvillimet e fundit në LrPDSH

2 vjet më parë

Sekretari i përgjithshëm i LR-PDSh-së Arben Taravari në një intervist për Almakos duke folur për bashkimin e opozitës kishte deklaruar se nuk do ta përkrah

Binjakët e lindur me kokë të ngjitur, shfaqen të ndarë pas operacionit të suksesshëm (Video)

2 vjet më parë

Jadon dhe Anias McDonald nga New Yorku, që kishin lindur me koka të ngjitura, janë prezantuar pas operacionit të suksesshëm dhe shërimit të plotë. Vëllezërit

Zgjedhjet për kryetar të Drenasit: Deri në orën 17:00, votojnë 39 për qind e qytetarëve

2 vjet më parë

Në Komunën e Drenasit sot zhvillohet raundi i dytë i zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar të Komunës, ku në balotazh do të garojnë kandidati i

Ca sqarime për Gruevskin nga Evropa: Kështu duket demokracia, jo si ta do qejfi ty

2 vjet më parë

Diplomati belg, negociatori i Bashkimit Evropian në marrëveshjen e Përzhinos ndërmjet partive më të mëdha të Maqedonisë Peter Vanhoutte, në blogun e tij personal ka

Rusi: 8 persona vdesin nga helmimi me alkool, 10 të tjerë shtrihen në spital

2 vjet më parë

Agjencia kryesore për kryerjen e hetimeve në Rusi njofton se të paktën tetë persona kanë vdekur nga helmimi me alkool në një qytet siberian. Komiteti

Krasniqi: Votimet e dyfishta po ndodhin me të madhe

2 vjet më parë

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi ka kërkuar nga KQZ-ja që të vihen në mbrojtje të vullnetit të qytetarëve të Drenasit.

Kastriot Rexhepi i BESËS: Sulmet e dështakëve na bëjnë edhe më të fortë sepse populli e bëri dallimin

2 vjet më parë

“Lufta speciale e qarqeve që prej formimit të Lëvizjes Besa mundoheshin të dëmtojnë imazhin e kësaj partie vazhdon. Tani më botërisht është e njohur se

Nisma alarmon se në Gllanasellë po përgatitet votim kolektiv në mbrëmje

2 vjet më parë

Dega e Nismës për Kosovën në Drenas, ka mbajtur konferencë për medie, në të cilën shefi i shabit të Nismës në Drenas, Mehdi Thaçi, ka

Arben Taravari me porosi për Ziadin Selën? Shumica e njerëzve nuk dëgjojnë kurrë!

2 vjet më parë

Doktori Arben Taravari duket se ka zgjedhur një thënie të Ernest Hemingway për t’i dërguar porosi liderit të partisë së tij, Ziadin Sela. “Më pëlqen