Posts From Portali Sakte

Ja çfarë përmban dosja që pohon se Rusia posedon informata të fshehta për Trumpin

3 vjet më parë

Muajin e kaluar, senatori John McCain, ia dorëzoi drejtorit të FBI-së, James Comey, një dosje gjashtëmujore të hartuar nga një ish zyrtar i Shërbimit Sekret

Hoti për autobusët e Trafikut Urban: Projekti më i rëndësishëm që e ka mbështetur Qeveria

3 vjet më parë

Autobusët e rijnë në Prishtinë së shpejti pritet të vihen në qarkullim. Ky projekt po vlerësohet si njëri ndër projektet më të rëndësishme të Qeverisë

Haradinaj mediave serbe: A ka me terroristë se qeveritarët tuaj

3 vjet më parë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK’së, Daut Haradinaj, ka drejtuar akuza ndaj Qeverisë serbe. Haradinaj në një postim në rrjetin social Facebook

Mustafa: Po punohet në zbardhjen e vrasjes së Enver Malokut

3 vjet më parë

Sot janë bërë 18 vjet nga vrasja e publicistit dhe anëtarit të LDK-së Enver Maloku, i cili ishte edhe njeri shumë i afërt me ish-presidentin

KDI : Kuvendi i paaftë politikisht gjatë vitit 2016

3 vjet më parë

Gjatë vitit 2016 Kuvendi i Kosovë është ballafaquar me mungesa të shpeshta të kuorumit, si në seanca ashtu edhe në mbledhjet e komisioneve, njofton kumtesa

Franca është edhe e shqiptarëve!

3 vjet më parë

Autor: Artur Zheji Ajo çfarë po ndodh me heroin e Luftës së Kosovës dhe ish kryeministrin Haradinaj, ështëe rëndë dhe e gabuar. Të gjithë mendjet

“India nuk do ta njohë Kosovën”

3 vjet më parë

Kryeministri indian Narendro Modi do t’i japë përkrahje të plotë integritetit territorial të Serbisë, përkatësisht, “India në asnjë mënyrë nuk do ta njohë parësinë e

Serbët, më patriotë se ne!

3 vjet më parë

Autor: Remzi Ejupi Sa herë që Beogradi tregon fuqinë dhe autoritetin karshi neve, nisim dhe numërojmë ndëshkimet që duhet bërë Kosova Serbisë. Euforia na mbanë

Moska: S’kemi informata të fshehta për Donald Trumpin apo Hillary Clintonin

3 vjet më parë

Kremlini ka thënë sot se nuk posedon informata të fshehta për presidentin e zgjedhur amerikan, Donald Trump, apo rivalen e tij demokrate, Hillary Clinton, duke

Vdes një person i pastrehë në Prizren si pasojë e acarit

3 vjet më parë

Një person që dyshohet se ka qenë i pastrehë dhe me aftësi të kufizuara mendore ka gjetur vdekjen si pasojë e acarit, përkatësisht hipertermisë në