Posts From Portali Sakte

Vuçiç “kërcënon” Kosovën: Ndaloni ose do nisim fushatën kundër jush!

1 javë më parë

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç i është përgjigjur deklaratës së kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti, se lobimi për njohjen e Kosovës nuk është pezulluar, duke

Mblidhen materiale rrëqethëse për krimet serbe në Kosovë

1 javë më parë

Në qafë po e mbanë varësen e floririt të marrë më forcë nga viktimat gra shqiptare. Madje në këtë video të incizuar në kohen e

ASH-AAA nesër proteston kundër “votës së vjedhur”

1 javë më parë

Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa do të protestojnë nesër kundër siç thonë vjedhjes së votës shqiptare nga BDI-ja. Marshi protestues i koalicionit “Tash është koha”

Arrijnë në Kosovë automjetet ushtarake për FSK-në

1 javë më parë

Kanë arritur në Kosovë automjetet ushtarake për FSK-në. Nëpër media po qarkullojnë disa fotografi ku shihen këto automjete të cilat kanë arritur në Han të

Mjeku hedh dyshime të forta/ ‘Numri i vdekjeve nga Covid-19 u rrit, pas ndihmës së BE me 18 mijë euro për çdo viktimë

1 javë më parë

Mjeku urolog, Artan Koni, hodhi dyshime të forta mbi numrin e vdekjeve nga koronavirusi në vendin tonë. I ftuar në emisionin “Kjo Javë”, në News24,

Flamuri shqiptar valon në mes të Stambollit

1 javë më parë

Miqësia shqiptaro-turke është tradicionale, e për këtë flet edhe kyçja e Turqisë në sulmet e NATO-s kundër Serbisë, si dhe ndihma ushtarake dhe në sfera

Filipçe : Masat për PCR test nuk do të hiqen nga kufijtë

1 javë më parë

U përfol që Komisioni për sëmundje infektive do të zhvillojë takim këtë fundjavë për të diskutuar heqjen e testit PCR nëpër kufij. Mirëpo Ministri i

Erdogan: 350 mijë njerëz morën pjesë në namazin e xhumasë në hapjen e Xhamisë së Madhe Ajasofja (VIDEO)

2 javë më parë

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, tha se 350 mijë njerëz morën pjesë në faljen e namazit të xhumasë në hapjen e Xhamisë së Madhe

Historiku i dialogut teknik Kosovë –Serbi

2 javë më parë

Bisedimet teknike në mes Kosovës dhe Serbisë, me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, kanë filluar në vitin 2011. Ideja ka qenë që të diskutohen çështjet teknike

Rrahje masive në Pejë

2 javë më parë

Në raportin policor 24 orësh, është regjistruar një rrahje masive në rajonin e Pejës. Prona është bërë shkak që shtatë persona të rrahën mes vete.

1 2 3 11