Posts From Portali Sakte

Koci-Haradinajt: Mirë që Selimi e Mustafa paskan kënduar në Hagë, e nuk kanë qajtë si ti!

10 orë më parë

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik nga radhët e PDK-së, Gani Koci i është kundërpërgjigjur kryeministrit në largim, Ramush Haradinaj për deklaratën e mbrëmshme për Rrustëm Mustafën

80 vota determinojnë fatin e Kuvendit

13 orë më parë

Kuvendi i Kosovës do të shpërbëhet më 22 gusht në rast se 80 deputetë votojnë pro për t’i dhënë fund kësaj legjislature. Njohës të çështjeve

Kida ekspozon të pasmet në një fustan të ngushtë

13 orë më parë

Kida sapo ka publikuar një foto ‘bombastike’. Kida vazhdon të tërheqë vëmendjen e mediave si me muzikë ashtu edhe më fotografitë joshëse që artistja nuk

Kjo bukuroshe ua “trullos” trurin me mëngjes (FOTO)

13 orë më parë

Jessica Mariax është një modele e re por shumë e talentuar Ajo ka linja përfekte trupore, e krahas linjave Jessica ka dhe një fytyrë shumë

Kosovari përpiu prerësen e thonjve, në QKUK ia largojnë përmes ndërhyrjes

13 orë më parë

Mantelbardhët e Gastroenterologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës kanë bërë një ndërhyrje jo shumë të zakonshme. Një person duket se përpiu aksidentalisht prerësen e

Mercedes A-Class dhe B-Class bëhen hibridë

13 orë më parë

Mercedesi ka lansuar versionet plug-in hibrid të serive A-Class dhe B-Class, të quajtura A 250 e dhe B 250 e. Të tri modelet do të

Bluza e basketbollit e Obamës shitet për 120,000 dollarë

13 orë më parë

Bluza e basketbollit e ish-presidentit të SHBA-së Barack Obama u shit sot në një ankand për 120,000 dollarë, tha shtëpia e ankandit që organizoi shitjen

12 mbrojtësit e krahëve më të mirë në histori të Ligës Premier

13 orë më parë

Ashley Cole konfirmoi pensionimin nga futbolli të dielën e fundjavës së kaluar. Ish-mbrojtësi i Arsenalit dhe Chelsea e zhvilloi ndeshje e tij të fundit me

Konjufca ultimatum LDK’së: Ju presim vetëm deri me 23 gusht

13 orë më parë

Nënkryetari i Vetëvendsojes, Glauk Konjufca i ftuar në emisionin DPT te Fidani të Televizionit 7, ka thënë se LDK’në e presim vetëm deri me datën

Policia arreston një 29 vjeçar në Istog, dyshohet se rrahu një vajzë të mitur të komunitetit ashkali

14 orë më parë

Policia e Kosovës në rajonin e Pejës ka bërë me dije se sot në mëngjes është informuar në lidhje me një video-incizim i cili u