Posts From Portali Sakte

Akuza të rënda nga Prokuroria për Nexhmi Krasniqin

4 vjet më parë

Gazeta Blic ka siguruar urdhrin për hetime të lëshuar nga Prokuroria, ku pretendohet se drejtori i Policisë së Prizrenit, Nexhmi Krasniqi ka  lidhje me një

Arrestohet i dyshuari për vjedhje në xhami

4 vjet më parë

Policia në Ferizaj ka arrestuar një të dyshuar për një vjedhje të kryer ditë më parë në xhaminë e fshatit Softaj. Sipas policisë, i dyshuari

Veseli i jep përkrahje shefit të ri të Kundër Korrupsionit

4 vjet më parë

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur në takim kryeshefin e ri të Agjencisë Kundër Korrupsionit, Shaip Havolli, i cili që

Edhe një shqiptare pranë çmimit Nobel

4 vjet më parë

Shkencëtarja shqiptare, Klejda Bega nga Elbasani, është në prag të çmimit Nobel, pasi në arritjet e saj në shkencë, ka gjetur një formulë që mund

Nervozohet ministri Hyseni, lëshon konferencën ministrore në Pragë

4 vjet më parë

Në konferencën ministrore të procesit të Pragës rreth krizës me migrantë e cila po mbahet sot në Bratisllavë të Sllovakisë, e ku po marrin pjesë

Sarkozy emigrantëve: Doni të bëheni francezë, atëherë flisni frëngjisht dhe jetoni si francezët

4 vjet më parë

Ish-presidenti i Francës, Nicolas Sarkozy, ka kërkuar nga të gjithë emigrantët në Francë që jetojnë si francezët dhe të mësojnë gjuhën frënge. Sarkozy, i cili

Ajdari: Rasti “Monstra” u mbeti në fyt pushtetarëve

4 vjet më parë

Bedri Ajdari, familjar i disa prej të arrestuarve në rastin “Monstra” është i sigurt se shqiptarët e dënuar në këtë rast, do të fitojnë drejtësinë

Thaçi refuzon propozimin e Ahmetit, kërkon 23 deputetë

4 vjet më parë

Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) ka refuzuar propozimin e BDI-së lidhur me Njësinë zgjedhore numër 6. Partia e Ali Ahmetit javën e kaluar doli me dy

Hoxhë Elvis Naçi: Ja si më futi në kurth emisioni “Top Show” (Video)

4 vjet më parë

Emsioni Top Show i para disa diteve, ku I ftuar ishin hoxhallarët Omer Bajrami dhe Elvis Naci ka shkaktuar mjaft debate mes besimtareve myslimane mbi

Manastir, Monstruoze: Nëna e shiti vajzën 11-vjeçare dhe mori pjesë në përdhunimin e saj

4 vjet më parë

Një vajzë nga Manastiri brutalisht është dhunuar në shtëpinë e vet, ndërsa nëna e saj fqinjve të parë për përdhunimin e së bijës u ka