Posts From Portali Sakte

Policia e Kosovës, 32 mijë euro për alkotestin

4 vjet më parë

Ngasësit e veturave tash e tutje do të kenë kontrolle më të shpeshta nga ana e Policisë së Kosovës. Në shumicën e rasteve policia vozitësve

Delawe: Korrupsioni në Kosovë, pengesa më e madhe për zhvillimin e ligjit

4 vjet më parë

20 Shtator 2016 / e Martë /  13:04 Ambasadori i ShBA-ve në Kosovë Greg Delawie, ka thënë se korrupsioni në Kosovë paraqet pengesën më të

Këto sëmundje vinë nga ndryshimi i motit

4 vjet më parë

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 12:58 Ndryshimi i kohës sipas një studimi më të fundit ka konfirmuar se rrit nivelin e dhimbjeve tek

Këto janë zëdhënëset më të bukura në Kosovë (Foto)

4 vjet më parë

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 12:54 Suksesi i një institucioni varet edhe nga ajo se si prezantohet puna e tij në opinion.Janë zyrtarët

Rrëzohet një helikopter ushtarak i Greqisë (Foto)

4 vjet më parë

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 12:52 Autoritetet greke njoftojnë se i kanë shpëtuar dy anëtarë të të bordit të helikopterit të tyre i

Kujdes: Depilimi i zonës “bikini” bartë infeksione vdekjeprurëse

4 vjet më parë

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 12:46 Depilimi total i zonës bikini, një ndër trendet më njohura për kujdesin ndaj vetes tek gratë, mund

Komuna e Prishtinës u blen çizme zjarrfikësve

4 vjet më parë

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 12:41 Zjarrfikësit e komunës së Prishtinës që nga muaji tetor do të mund të mbathin çizme të reja.

Fjolla dhe Rozana pa make-up siç nuk i keni parë kurrë (Foto)

4 vjet më parë

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 12:26 Këngëtaret Rozana Radi dhe Fjolla Morina po bëhen gati për mbrëmjen e sotme të “Dance With Me”,

Arrestohet një i dyshuar për grabitjen me armë në pompën e benzinës në Shtime

4 vjet më parë

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 12:05 Pas punës së suksesshme operative në terren, hetuesit e Sektorit të Hetimeve Rajonale të Ferizajt, dje kanë

Dy “luanët” nga Strellci, vëllezërit kampionë në boks (FOTO)

4 vjet më parë

20 Shtator 2016 / e Martë /  11:41 Krahas emrave të njohur të boksierëve të njohur shqiptarë në arenën botërore, tani do ti kemi edhe