Posts From Portali Sakte

Noizy largon mesazhin kërcënues (Foto)

4 vjet më parë

Në një postim në Instagram të enjten, Noizy kishte bërë një mesazh në formë dedikimi kërcënues. “Dikush do të mbajë përgjegjësi. Shihemi”, kishte shkruar reperi

Këtë thjesht duhet patjetër ta shihni: Kriklla e birrës e cila nuk e bllokon shikimin e TV!

4 vjet më parë

Kriklla me emrin “Better TV Viewing Beer Mug” nuk do t’jua mbyll shikimin në TV derisa pini birrën. Secilit i ka ndodhur që të gjendet

Marotta: Morata mund të kthehet një ditë

4 vjet më parë

Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta shpreson që sulmuesi i Real Madridit, Alvaro Morata, mund të kthehet një ditë në Juventus për një ‘martesë

Hoxhaj në Austri, thotë se liberalizimi i vizave dëshmi e përkushtimit të përbashkët Kosovë-BE

4 vjet më parë

Sakte.net / 16 Shtator 2016 / 11:18 Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, është duke qëndruar për vizitë zyrtare në

Ja çfarë duhet të konsumoni për të luftuar diabetin

4 vjet më parë

Konsumoni vaji ulliri, peshk dhe fibra në vend të produkteve si gjalpi, mishi i kuq dhe vaji i palmës për të luftuar diabetin. Pra me

Shqipëri – Skoci 11:0, Dede ndihet i tradhtuar nga lojtaret kosovare

4 vjet më parë

Nevil Dede, selektori i Shqipërisë U-19 në konkurrencën e femrave, ka akuzuar futbollistet kosovar për debaklin e pësuar nga Skocia, me rezultat 11:0. Përfaqësuesja U-19

Arrestohet përsëri Azem Syla

4 vjet më parë

Ai ka qenë në arrest shtëpiak derisa EULEX-i e ka arrestuar nga arresti shtëpiak tani për dyshim të ndikimit në dëshmitarë. Për KTV-në lajmin e

Aksident shumë i rëndë në Klinë, përplasen dy vetura (Foto)

4 vjet më parë

Në Volljak të Komunës së Klinës para pak çastesh ka ndodhur një aksident i tmerrshëm. Dy vetura janë përplasur me njëra tjetrën duke u shkatërruar

Shikoni çfarë super veture do të prodhojë Mercedes! (Foto)

4 vjet më parë

Mercedez-Benz nuk e ka ndërmend të ndalet, sa i përket prodhimit të veturave të reja. Sipas spekulimeve të fundit, Mercedes-Benz është duke planifikuar të prodhojë

Maskë me domate dhe lëng kastraveci për fytyrë të yndyrshme

4 vjet më parë

Keni fytyrë të yndyrshme? Ja si të përgatisni një maskë me domate dhe lëng kastraveci për të zgjidhur këtë problem. Domatet janë ideale për parandalimin