Posts From Portali Sakte

Në këto vende mund të punoni me pasaportë të Maqedonisë – kërkohen këta profesionistë

4 vjet më parë

Qytetarët me pasaportë të Maqedonisë mund të punojnë në Norvegji, Suedi dhe Gjermani. Ju duhet vetëm të vizitoni ueb faqen ec.europa.eu/eures ku ka shpallje për vendet

Bexheti: Kuvendi nuk bën të diskutojë tani për buxhetin

4 vjet më parë

Qeveria e Maqedonisë ka sjellë vendim për projekt të ri të ndërtimit të rrjetit të gazifikimit të vendit. Këtë hap qeveritar LSDM-ja e konsideron si

Ja çmimorja e re e derivateve në Maqedoni

4 vjet më parë

Çmimet në sasi të vogla të derivateve në naftës në Maqedoni në pajtim me Metodologjinë për formimin e çmimeve, do të ulen për 0.47%, përcjell

EULEX-i, 82 mijë euro shpërblim për informata rreth vrasjes së doganierit

4 vjet më parë

EULEX-i ka dhënë 82 mijë euro shpërblim për çfarëdo informacioni rreth autorëve të vrasjes së doganierit, Audrius Senavicius, i cili ishte vrarë para tri viteve

Banorët largohen me dhunë nga Policia, raportohet edhe për të lënduar (Video)

4 vjet më parë

KosovaPress raporton edhe për alivanosje të ndonjërit prej banorëve pasi që në vend të ngjarjes është parë edhe vetura e ndihmës së shpejtë. Aksioni për

Hajni i veturës, aksidentohet dhe bie në dorë të policisë midis Prishtinës !

4 vjet më parë

Sakte.net / e Hënë 19 Shtator / 12:46 (E plotësuar) Zëdhënsja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti tha për “Gazeta Blic”

Robert Berisha në bashkëpunim me një reper të njohur

4 vjet më parë

Sakte.net / e Hënë 19 Shtator / 12:40 Robert Berisha ka gati edhe projektin e tij më të ri. Pas dy këngëve solo që solli

Google sjell Pixel dhe Pixel XL në tetor

4 vjet më parë

Sakte.net / e Hënë 19 Shtator / 12:36 Google pritet të lansojë dy pajisjet e reja Pixel dhe Pixel XL në muajin e ardhshëm, pajisje

Aston Martin bën të ditura detajet e modelit Volante, që lansohet në fillim të vitit 2018 (Foto)

4 vjet më parë

Sakte.net / e Hënë 19 Shtator / 12:34 Për dallim nga kompanitë tjera që i mbajnë të fshehta detajet deri në momentin e fundit, prodhuesi

Formacioni i Serie A me lojtarët më të mirë mbi 34 vjet (Foto)

4 vjet më parë

Sakte.net / e Hënë 19 Shtator / 12:32 Eksperienca mbi të gjitha, kjo është ‘moto’ e shumë klubeve, posaçërisht e atyre në Serie A. Klubet