Posts From Portali Sakte

Abedin Zymberi: Më shumë shoh rrezik te Erdogani sesa tek Millosheviqi! (Video)

3 vjet më parë

Unë nuk e shoh të arsyeshme që kaq shumë energji të harxhohet për Turqinë. Jo pse nuk e duam Turqinë, jo pse nuk e mbështesim,

Këta janë emrat më të fuqishëm në Vetëvendosje! (Lista)

3 vjet më parë

Lëvizja Vetëvendosje ka zgjedhur strukturat e saj në mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm që është mbajtur sot në Prishtinë. Strukturat e zgjedhura në këtë mbledhje

Pas përplasjes me Artan Grubin, a do ta ketë edhe Rafis Haliti fatin e Ermira Mehmetit?

3 vjet më parë

Përfaqësuesi i BDI – së, Rafis Haliti me deklarimet e tij sërish ka vënë në pikëpyetje unitetin e partisë së Ali Ahmetit. Pas votimit të

Hiqen dilemat për ndarje të partisë: Dardan Sejdiu, nënkryetar i Vetëvendosjes

3 vjet më parë

Dardan Sejdiu nga sot nuk do të jetë vetëm nënkryetar i Prishtinës, por edhe nënkryetar i parë i Lëvizjes Vetëvendosjes, pas votimit të kryer në

Ja se cili qytet shqiptarë ka më shumë beqarë, e cili më shumë beqaresha

3 vjet më parë

Vitet e fundit duket se është rritur numri i femrave dhe meshkujve që janë beqar. Bëhet fjalë për femra dhe meshkuj mbi moshën 15-vjeçare. INSTAT

Xhaka nënshkruan me Baselin deri në vitin 2021

3 vjet më parë

Taulant Xhaka do të mbetet në Basel deri në vitin 2021. Skuadra zvicerane Basel, ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me mesfushorin Taulant Xhaka, për

Jennifer Lopez sot feston ditëlindjen, ja sa vjet i mbushi

3 vjet më parë

Këngëtarja dhe aktorja e njohur hullivudiane sot festoi ditëlindjen e radhës. Lopez ka mbushur 47 vjet dhe përgjatë këtyre viteve ajo ka treguar suksese të

Ja zbulimet e muslimanëve që e ndryshuan botën

3 vjet më parë

Prej kafes nëpërmes çeqeve e deri te “racioni trepjesësh”, spapunit, vakcinës, bota islame na ka ofruar shumë inovacione dobiprurëse, e që ne perëndimorët i marrim

Vazhdojnë talljet me Messin, tash thonë se e kopjoi Labin (Foto)

3 vjet më parë

Lionel Messi ka befasuar duke u bërë biond. Sulmuesi i Barcelonës ka ndryshuar ngjyrën e flokëve në një pamje krejt ndryshe nga ajo me të

Tronditëse, tigri sulmon gruan në veturë (Video)

3 vjet më parë

Pamje tronditëse të dy grave teksa sulmohen nga tigrat në një park kafshësh, është publikuar online. Sulmi i tmerrshëm, që la një grua të vdekur