Posts From Portali Sakte

Polica jep detaje për ndërhyrjen e djeshme në Dardani

4 vjet më parë

20 Shtator 2016 / e Martë /  10:21 Policia e Kosovës me anët një komunikate për media është deklaruar lidhur me ngjarjen e djeshme në

Eksperti i OKB-së: Prishtina dhe Beogradi ta zgjidhin problemin e të zhvendosurve

4 vjet më parë

20 Shtator 2016 / E Marte / 10:17 Raportuesi Special i OKB-së për të drejtat e njeriut të personave të zhvendosur, Chaloka Beyani, iu ka

Taktika të çuditshme për dobësim që vërtet funksionojnë

4 vjet më parë

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 10:18 Humbja e kilogramëve nuk është aspak punë e lehtë, ndërsa interneti është i mbushur me lloje të

Kurti e Ymeri sot në Tiranë, debat publik për demarkacionin

4 vjet më parë

20 Shtator 2016 / E Marte / 10:16 Lëvizja Vetëvendosje, sot organizon në Tiranë një takim publik që ka fokus temën e demarkacionit në mes

Rrëzohet në det një helikopter i ushtrisë greke

4 vjet më parë

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 10:14 Një helikopter “Apache” i forcave ushtarake greke ka rënë në lindje të Halkidhikisë në Greqi, rreth 150

Ministri Shala e Hoti sot vizitojnë Rahovecin

4 vjet më parë

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 09:51 Sot  Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, i shoqëruar nga Ministri i Financave, Avdullah Hoti,

Kokëdhima mbetet jashtë dyerve të kryesisë së PS

4 vjet më parë

20 Shtator 2016 / E Marte / 09:45 Ish-deputeti Koço Kokëdhima nuk ka qenë pjesë e mbledhjes së djeshme të Kryesisë së Partisë Socialiste ndonëse

OKB kërkon nga Kosova dhe Serbia zgjidhje urgjente për të shpërngulurit

4 vjet më parë

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 09:45 Duke u bazuar në një vizitë pesëditore në Kosovë e Serbi, një ekspert i të drejtave të

Sot shënohet Dita botërore për ngritjen e vetëdijes për rritjen te fëmijët

4 vjet më parë

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 09:44 20 shtatori shënon Ditën Botërore për ngritjen e vetëdijes për rritjen te fëmijët. Me moton ‘Fëmijët kanë

Logitech sjell tastierën që lidhet me tre pajisje

4 vjet më parë

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 09:35 Ka përdorues të cilët përdorin tastierën klasike për celularët e tyre apo tabletët, ndërsa disa të tjerë