Posts From Portali Sakte

Foto+16/ Bella Hadid zhvishet për një tjetër revistë të njohur

4 vjet më parë

Pasi ndezi lexuesit e revistës së famshme Vogue me pozat e saj tërësisht topless, duket se modelja e njohur Bella Hadid nuk ka ndërmend të

Wenger e la rezervë, ja çfarë tha Xhaka pas ndeshjes me PSG (FOTO)

4 vjet më parë

Granit Xhaka është shprehur pas barazimit të Arsenalit ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. Granit Xhaka sërish nuk ishte titullar për Arsenalin në ndeshjen

Këto gjëra bëni sapo të zgjoheni

4 vjet më parë

Shumë njerëz në këtë shekull po privohen nga gjumi shkaku i menaxhimit të keq me teknologjinë në momentin kur koha është për gjumë. Gjumi është

Kjo është gjendja e “Varrosit” që u plagos dje

4 vjet më parë

Ai që e pësoi më së shumti në përleshjen mes Noizyt dhe Cozmanit ishte Denis Hajri që ndryshe njihet si Varrosi. Reperi ndodhet në QKUK

Fisnik Ismaili i ‘përshëndet’ reperat me një ‘diss

4 vjet më parë

Përleshja e armatosur mes dy reperëve Cozman dhe Noizy, nuk ka mbet pa u komentua edhe nga Deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili. Fisniki është mjaft

Rrotullohet autobusi me turistë, 24 të lënduar

4 vjet më parë

Një autobus me turistë është rrotulluar mbrëmë në Barcelonë me ç`rast janë lënduar 24 persona, tre  prej të cilëve më rëndë. Mjeti transportues u përmbys

Grabovci pas intervistimit nga prokuroria: Jam i gatshëm të pastrohem nga akuzat

4 vjet më parë

Ka përfunduar intervistimi nga Prokuroria e Shtetit i ish-nënkryetarit të PDK-së, Adem Grabovci për çështjen e aferës “Pronto”. Pas intervistimit Grabovci u shpreh se është

Përkthyesi i plotë i Kuranit në gjuhën shqipe është asamblist në Prishtinë

4 vjet më parë

Në gjuhën shqipe përkthimet e para të sureve dhe ajete të Kuranit janë bërë nga poeti i madh i letrave shqipe, Naim Frashëri që është

Në New York u prezantua koleksioni i modës së grave me shami

4 vjet më parë

New York, 14 shtator – Kreatorja indoneziane Annies Hasibuan (28) ka prezantuar koleksionin e saj të ri të veshjeve për gratë me hixhab në ngjarjen

Rrihet një shqiptar në veri të Mitrovicës

4 vjet më parë

36 vjeçari Sh.Kelmendi është rrahur nga persona deri tani të panjohur, me ç’rast ka pësuar lëndime në kokë dhe është trajtuar në spital, bëjnë të