Posts From Portali Sakte

Usher me një yll në Hollywood Walk of Fame

4 vjet më parë

Usher është vlerësuar me Hollywood Walk of Fame në Hoolisood. Reperi i fashmshëm amerikan i cili e nisi karrierën e tij muzikore gati dy dekada

Sëmundja misterioze në Birmani, merr jetën e 34 personave

4 vjet më parë

34 persona, shumica prej tyre fëmijë, kanë gjetur vdekjen si pasojë e një sëmundjeje të panjohur që ka pushtuar Birmaninë. Sëmundja misterioze është ngjitëse, kanë

Apple Store offline, gati për para-porositë e iPhone 7

4 vjet më parë

Apple do të fillojë sot të marrë para-porositë për iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus dhe në ndërkohë, dyqani i Apple tani është ‘offline’. Gjiganti

Alexa tani në pajisjet e Amazon

4 vjet më parë

Amazon ka njoftuar sot lansimin e tabletit të ri, Fire HD 8 që ka emrin e njejtë si tableti i mëhershëm i kompanisë, Fire HD

Vietto i lumtur që zgjodhi Sevillan para Barcës

4 vjet më parë

Luciano Vietto ishte prirur për t’u bashkuar me Sevillan në vend të Barcelonës dhe kjo gjë i ka dhuruar besim dhe lumturi Sulmuesi argjentinas u

Nuk i mbetet shumë vend imagjinatës (Foto)

4 vjet më parë

Ajo angazhohet shumë për t’i ruajtur linjat trupore. Prandaj, është e kuptueshme që me raste, Kourtney Kardashian pëlqen të nxjerrë në pah fizikun që ka.

Thaçi në takimin me ambasadoren Daviet: Franca ndër partnerët më të rëndësishëm të Kosovës

4 vjet më parë

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim lamtumirës ambasadoren e Francës në Kosovë, Maryse Daviet. Kreu i vendit e falënderoi

Njeriu më i vjetër në botë, 120-vjeҫar, tregon dy sekretet e ҫuditshme të jetëgjatësisë

4 vjet më parë

 Murgu indian 120-vjeҫar Swami Sivananda tregon se dy sekretet e tij të jetëgjatësisë janë jeta e gjatë pa seks dhe yoga e përditshme. Sivananda ka

Gjinekologët nuk ua tregojnë këtë vetëm sepse është produkt shtëpiak, i cili shkatërron kërpudhat, bakteret dhe erën e keqe

4 vjet më parë

Herët ose vonë secila grua duhet të shkoi tek doktori me simptomat të cilat nuk janë aq komode për t’u folur. Skuqje, kruarje gjenitale, ënjtje

Wenger: Sanchez ka potencial për të rivalizuar Messin e Ronaldon

4 vjet më parë

Arsen Wenger, menahxeri i Arsenalit, e ka krahasuar Alexis Sanchezin me dy yjet e futbollit botëror: Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon Sulmuesi i Arsenalit, Alexis