Bajram Rexhepi ia refuzon PDK-së postin e deputetit

E mërkurë, 02 Nentor 2016  –  Sakte.net

Ish-Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Bajram Rexhepi ka refuzuar postin e deputetit të PDK-së në Kuvendin e Kosovës.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar vetë Rexhepi.

“Po e kam refuzuar postin e deputetit, unë jam kthyer në kirurgji tash dhe kush është pas meje në listë le të vazhdojë”, ka thënë shkurt Rexhepi.

 Bajram Rexhepi para disa muajsh ka drejtuar akuza të rënda ndaj kryetarit aktual të PDK-së, Kadri Veseli./Telegrafi/

Lini Një Koment