Bale huazohet tek kjo skuadër?

Problemet e Gareth Bale me Realin duket se do marrin fund këtë verë.

Uellsiani po përgatit largimin nga ‘Santiago Bernabeu’, pasi është i padëshirueshëm për planet e Zinedine Zidane.

Bale gjithashtu nuk u ftua fare në dy ndeshjet e fundit të Los Blancos, kundër Villarreal dhe Sociedad, transmeton lajmi.net.

Mirror shkruan se Reali janë gati të huazojnë atë te Tottenham për shifrën e 10 milionë funteve.

‘Gjelat’ nuk e duan transferimin e kartonin të tij të plotë, për shkak të formës së dobët që po kalon.

29-vjeçari është e sigurt se nuk do jenë në kryeqytetin spanjoll edicionin e ardhshëm. 

Lini Një Koment