Bashkëshortja e Erion Veliajt publikon për herë të parë foto me foshnjën

Më 8 tetor Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola Xoxa janë bërë prindër për herë të parë.

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola janë bërë prindër të një djali të cilit ia vunë emrin Kajan, shkruan lajmi.net.

Ndërsa sot është hera e parë që ajo ka publikuar foto me djalin në llogarinë e saj në Instagram.

‘’Dy muaj me këtë qiell të vogël’’, ka shkruar ajo pranë postimit.

Lini Një Koment