Befason Xhesuri, ja me cilën aktore të Benni Affet është në lidhje

Serialet turke, ka kohë që janë duke u shfaqur në televizionet shqiptare. E një ndër ta është edhe telenovela, Më Fal, përcjell ORAvip.

Brenda këtij seriali ka ndodhur shumë të papritura. Madje edhe janë krijuar lidhje dashurie të cilat edhe sot e tuje vazhdojnë.

Ndoshta lidhjen mes Beharit dhe Ymytit keni ditur, por jo edhe atë të Feridës me Xhesurin.

Ani pse ai ka vite shumë më shumë se ajo, kjo nuk i ka penguar ata ta krijojnë një romancë. Madje Feridja foton profilit e ka pikërisht me atë. Ja dëshmitë se ata të dy janë në lidhje dashurie.

Lini Një Koment