Bleona tërheq vëmendjen me kostum të kuq dhe linja të përsosura (FOTO)

Bleona Qereti, këngëtarja që ka më shumë se një dekadë në skenë, së fundmi sikur ka marrë një pushim nga skena muzikore.

Por, ajo nuk ndalon së qenuri mjaft aktive në rrjetet sociale, sikurse dëshmon fotoja e fundit e postuar në ‘Instagram.

Në këtë foto shihet delkoteja shumë tërheqëse e Bleonës e cila duket që po plaket me shumë hijeshi.

Lini Një Koment