Blerona pranon trëndafilin nga mashkulli i zemrës, ja kush është ai

Blerona Zeqiri ka një kohë të gjatë që është beqare dhe ky status përfolet më së shumti nga jeta private e moderatores.

Ajo komentohet shumë për format e saj dhe kjo duket që i pëlqen shumë Bleronës, përcjell ORAinfo.

Ajo për këtë ditë që konsiderohet si e të dashuruarëvem, Blerona ka pranuar një trendafil nga shoku i saj.

Dikush është kujtuar për Bleronën sot./ORAinfo/

Lini Një Koment