Blindohet Beogradi, kryeministrja serbe i prinë paradës së LGBT-së

Sot në Beograd është duke u zhvilluar “Parada e krenarisë”, në krye të së cilës është parë kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç.

Mediat serbe njoftojnë se parada do të zgjasë 8 orë dhe rrugët e Beogradit do të jenë të blinduara nga forcat e sigurisë./Sakte.net

gej kombo2

Lini Një Koment