Bushati luan me top në zyrën e Veselit

Ditmir Bushati, Ministër i Punëve të Jashtme të Shqipërisë ka provuar forcat e tij për të shënuar kosh në zyrën e Kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli.

Bushati me një top të basketbollit është munduar të shënojë një kosh pas përfundimit të takimit me kryetarin Veseli.

Ministri Bushati është duke qënduar në një viztë zyrtare në Prishtinë, me ç’rast është takuar me kryeministrin, Ramush Haradinaj dhe kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli.

Lini Një Koment