Argëtim

Gazetarja shqiptare çmend pushuesit: Shfaq pjesët e trupit

1 min më parë

Sonila Meço është padyshim një prej gazetareve më të arrira profesionalisht dhe për sa i përket formimit të saj në

Rina Balaj tallet me Loredana Zefin, ja çfarë thotë për të!

17 minuta më parë

Rina Balaj së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Gjoni Black” ku hapur foli për shumë artistë. Balaj nuk e

Nora Istrefi shfaqet shumë seksi me të bardha |PAMJE

1 ditë më parë

Nora Istrefi cilësohet si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare. Format e

Tuna joshëse në imazhin e sapo publikuar, në plan të parë vë gjoksin

1 ditë më parë

Këngëtarja e e albumit ‘Fortuna‘, Tuna Sejdiu vazhdon të jetë në formë.

Si të jemi të respektuar në jetën tonë të përditshme?

6 ditë më parë

LAJME ZONA B NIN ORA 7 INFO MAGAZINE PRIVE ORA E PASDITES

‘Jeta ime’ bën bashkë Dani dhe Greta Koçi

1 javë më parë

Greta Koçi dhe Dani sapo kanë publikuar projektin me titull “Jeta ime”,

Brenda shtëpisë 38 milionë dollarëshe ku jetuan Brad Pitt dhe Jennifer Aniston sa ishin bashkë

1 javë më parë

“Foleja” ku kanë qëndruar Brad Pitt dhe Jennifer Aniston në Beverly Hill

Mbani frymën, Rashel Kolaneci sjell foto nga plazhi

2 javë më parë

Rashel Kolaneci njihet për linjat trupore që zotëron. Rashel Kolaneci është duke

Këto janë pesë këngëtaret më të pasura në botë

2 javë më parë

Revista Forbes ka vlerësuar pasurinë e këngëtares në vlerë prej 600 milionë dollarëve, shumë kjo e mbështetur nga moda dhe

Jeta luksoze e Morena Tarakut: Kjo është vila e saj në Turqi |PAMJE

2 javë më parë

Morena Taraku ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaq shtëpinë e saj në Turqi. Këngëtarja

1 2 3 384