Argëtim

Bleona Qereti shfaqet e zjarrtë në fustanin e kuq

8 sekonda më parë

Bleona Qereti është një këngëtare shumë e njohur shqiptare dhe është aktive prej më shumë se 20 vitesh në skenën

Mediat turke: Arbnora Ademaj partnere e ‘Mehmet Kosovës’ në një film

18 minuta më parë

Media turke “Magazinn” shkruan se Arbnora Ademaj mund të jetë partnere e aktorit të njohur turk, Kenan Imirzalioglu. Ademaj vetëm një

Pamela godet edhe me një tubë fotosh — më seksi se kaq 52-vjeçarja nuk është dukur që moti

3 orë më parë

Aktorja dhe modelja e famshme kanadeze-amerikane, Pamela Anderson, është kthyer përsëri në

17-vjeçarja indiane thyen rekordin e saj për flokët më të gjatë te një adoleshente

3 orë më parë

Një vajzë 17-vjeçare nga India ka thyer rekordin e saj si adoleshentja

‘Bentley’ i Morena Tarakut i kthehet pronarit të cilit i ishte vjedhur në Gjermani

4 orë më parë

Vetura “Bentley” të cilën këngëtarja Morena Taraku mendoi se e përvetësoi duke

Një zonjë e rëndë, s’do t’ju besoni syve si po duket ‘Feridja’ pas serialit(FOTO)

4 orë më parë

Seray Gozler është aktorja shumë e njohur turke. Ndonëse luajti në shumë

Elvana përfaqëson San Marinon në ‘Eurovision’? Del në dritë e vërteta

5 orë më parë

Ditët e fundit u përfol se këngëtarja shumë e dashur për publikun,

Mozzik dhe Tayna arrijnë sukses të jashtëzakonshëm me këngën “Edhe ti”

6 orë më parë

Kënga e Mozzik dhe Taynës u pëlqye shumë. Dy rep-artistët shqiptarë, Mozzik

Këngëtarja kosovare pozon gjysmë e zhveshur, komentuesi: Me këndu nuk din, bile hiqi krejt

3 ditë më parë

Vesa Smolica ka pranuar komente të shumta pranë fotos ku u shfaq gjysmë e zhveshur. Këngëtarja Vesa Smolica e ka

I komentoi videon ku u shfaq joshëse në dush, Morena Taraku i përgjigjet Robert Berishës

3 ditë më parë

Morena Taraku ka treguar format trupore nëpërmjet një videoje nga dushi. Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, e ka publikuar së

1 2 3 420